MSM + C250g

Pulber sisaldab MSM ning C-vitamiini, lahustub koheselt külmas vees ja maitseb hästi. Üks supilusikatäis MSM + C pulber sisaldab u. 500 mg puhast, orgaanilisest Amla marjast ekstraheeritud looduslikku C-vitamiini, 7 grammi MSM ja 350mg molübdeeni.
28,50 €
Laojääk: 9
-+
MSM pulber on looduslik ühend, mis tugevdab inimorganismi mitmekümnel erineval moel. MSM on looduslik väävel, mida leidub naturaalselt näiteks vihmavees ning ka toores toidus. Tavapäraselt on sarnane ühend inimorganismi imendunud läbi naha vihmaga kokku puutudes, ent viimaste aastakümnete tubasemad ja mugavamad eluviisid välistavad sedasorti kontakti üha enam. Ning üha enam leiab väävel kasutust just MSM pulbri kujul. 

MSM leevendab põletikke ja valulikke krampe, olles muuhulgas aviks ka pea- ja seljavalude puhul. Ühend parandab rakuseinade paindlikkust ning abistab toksiliste ainete kehast välja viimisel. 

Nahaprobleemide, näiteks akne või psoriaasi korral saab samuti abi väävliühendist. Psoriaasihaigetel soovitatakse pulbrit näiteks vanniveele lisada, igemepõletiku puhul aga suud pulbri ja külma vee lahusega pärast hambapesu loputada. 

Ka paljud sportlased on selle kaudu oma valudele leevendust leidnud. Pulbri regulaarsed tarvitajad on täheldanud ka üleüldist energiataseme paranemist ning pidevast kurnatusest taasstumist, samuti mälu paranemist ja immuunsüsteemi tugevnemist. 

Puhdistamo MSM + C sisaldab 100g kohta: 

 
Energia - 0 kcal 
Valk - 0 g 
Süsivesikud - 0 g 
Fat - 0 g 
 
Soovitatav ööpäevane annus: 1-2 spl segatud piisava veega 
 
Päevane annus sisaldab: 
MSM 7-14 g 
C-vitamiin 500-1000 mg 
Molübdeen 350-700 ug

Tootja: Puhdistamo Real Foods OY, Soome

Maaletooja: Loodusravi Kliinik OÜ